Управління ДАІ в Івано-Франківській області

Нагадуємо, що під час засідання Громадської ради МВС України Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов взяв участь у дискусії стосовно терміну дії посвідчення водія.

Новини


Сьогодні Кабінетом міністрів України прийнята Постанова «Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами», яка встановлює, що нове посвідчення водія міжнародного зразка видаватиметься на строк 50 років. Такі нововведення зумовлені положеннями Міжнародної Конвенції про дорожній рух, яка вимагає встановлення терміну дії посвідчення водія. Разом з тим, усі національні посвідчення водія відповідних категорій, які видані до набрання чинності цією Постановою, є дійсними на території України та не підлягають обов’язковому обміну.

ДЗГ МВС України

 

Звертаємось до водіїв з проханням бути уважними в дорозі за несприятливих погодних умов

Новини

Упродовж тижня практично на всій території України збережуться складні погодні умови - ожеледиця, сніг, місцями сильний сніг, що значною мірою ускладнює рух транспорту і пішоходів. Згідно з офіційною статистикою несприятливі дорожні умови є супутньою причиною дорожньо-транспортних пригод в 70% випадків. Багато водіїв, на жаль, не усвідомлюють особливостей керування автомобілем на слизькій дорозі. Коли шини потрапляють на ожеледицю, їх зчеплення з дорогою відразу знижується в 4-5 разів, що у свою чергу в декілька разів збільшує гальмівний шлях транспортних засобів. А це означає, що швидка зупинка автомобіля просто неможлива. Такі дорожні умови вимагають від водіїв і пішоходів підвищеної уваги до заходів власної безпеки і бездоганного дотримання Правил дорожнього руху. У разі сильних снігопадів ДАІ рекомендує водіям без особливої потреби не виїжджати на особистому транспорті, а якщо вже така необхідність виникла, то подбати…

 

До ДАІ можна звернутись за допомогою СМС повідомлень

Відеоматеріали

 

Управління ДАІ проводить відбір кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів МВС

Новини

Вищі навчальні заклади МВС за денною формою навчання оголошують набір кандидатів на навчання.

Відбір кандидатів на навчання проводиться серед призовників (особи чоловічої статі) віком від 17 років 6 місяців (станом на 01 вересня року вступу) до 24 років 6 місяців, які мають повну загальну середню освіту та виявили бажання навчатися за експериментальною навчальною програмою (з набуттям практичних умінь з охорони громадського порядку під час проходження військової служби в спеціальних моторизованих частинах міліції та інших структурних підрозділах внутрішніх військ МВС.

За детальнішою інформацією звертайтесь в робочий час, за адресою:

м.Івано-Франківськ, вул.Юності 23, УДАІ УМВС (сектор кадрового забезпечення).

 

Операція «СПЕЦДОКУМЕНТ»

Новини

Державтоінспекція Прикарпаття докладає максимум зусиль для гарантування рівних прав усім учасникам дорожнього руху, а також недопущення використання окремими водіями різноманітних документів (карток, перепусток, візиток керівників державних органів та органів виконавчої влади), які, всупереч вимогам законодавства, містять прохання щодо сприяння у безперешкодному пересуванні автомобільним транспортом територією України.

У разі намагання водіями уникнути відповідальності за порушення Правил дорожнього руху шляхом пред'явлення працівникам Державтоінспекції вищезазначених документів, вони негайно вилучаються, а на водія складається протокол за скоєне адміністративне правопорушення.

Звертаємо увагу, що на даний час не існує жодного офіційного документа, який дає право водієві уникнути відповідальності за порушення Правил дорожнього руху.